Oferta pracy: Inżynier Sprzedaży

Firma ELDAN OPOLE S.J. poszukuje chętnych do współpracy na stanowisko: Inżynier
sprzedaży.

Kluczowe zadania:

  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Koordynacja projektów na etapie produkcyjnym
  • Promocja i sprzedaż produktów ELDAN

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku
  • Znajomość urządzeń elektrycznych (aparatura rozdzielcza, rozdzielnice niskiego napięcia)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu energetyki, elektrotechniki lub pokrewne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość obsługi programów: MS Office i Autocad (przynajmniej podstawy)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Zgrany zespół oraz doskonałą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy

CV prosimy przesłać na adres: p.domagala@eldan.opole.pl
Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ELDAN OPOLE S.J.. z siedzibą w Opolu, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

en_USEnglish
OFERTA PRACY !
This is default text for notification bar