Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/kompitlan/domains/eldan.opole.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/kompitlan/domains/eldan.opole.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
O Nas – Eldan – produkcja rozdzielnic elektrycznych

O Nas

o-nas-grafika

30 lat doświadczenia

Spółka jawna „ELDAN OPOLE” z powodzeniem działa na opolskim i polskim rynku usług

Od początku swojego istnienia realizuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji elektrycznych urządzeń rozdzielczych i sterowniczych niskiego napięci dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego, przemysłu, energetyki oraz automatyzacji procesów produkcji.

Dwudziestoletnia praktyka w branży elektroenergetycznej, ciągłe podnoszenie kwalifikacji załogi, umiejętność korzystania z najnowszych technologii oraz dobrze wyposażony park maszyn pozwala na produkcję wyrobów wysokiej jakości.

Kadra inżynierska i doświadczeni pracownicy na stanowiskach produkcji, pozwalają na stały rozwój firmy i umacnianie jej pozycji na rynku.

O kierunku rozwoju firmy decydują przede wszystkim klienci, którzy przekonali się do jakości oferowanych przez firmę „ELDAN” wyrobów i zaufali właścicielom i pracownikom.

Firma podejmuje się realizacji szerokiej palety projektów standartowych i nietypowych bazując na sprowadzanych i profesjonalnych komponentach, zapewnia  pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Do każdego zlecenia dołączone są  protokoły badań zgodności z IEC i wymagane przepisami dokumenty wraz z dokumentacją powykonawczą. Doskonalenie procesu produkcji i kontrola jakości zostały docenione przez dostawców i potwierdzone otrzymanymi przez firmę certyfikatami.

Logo Firmy „ELDAN” i nazwiska właścicieli stało się na śląskim rynku usług znakiem wysokiej jakości.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Referencje

pl_PLPolski
OFERTA PRACY !
This is default text for notification bar