Xenergy

W dzisiejszych czasach obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną we wszystkich dziedzinach życia, z jednoczesnym dążeniem do obniżenia kosztów. Wymagane są efektywne i ustandaryzowane systemy rozdziału energii, klienci przykładają również wielką wagę do prostego projektowania, maksymalnej elastyczności, ekonomiczności i niezawodności. Zgodnie z regułą “praktyczne rozwiązania dla praktycznych zastosowań”, Eaton opracował system rozdziału energii najnowszej generacji, łączący w sobie wszystkie wymienione wyżej cechy.

zdjecie-01

Urządzenia łączące i zabezpieczające, odpowiednie systemy montażowe i obudowy są teraz dostępne w formie jednolitej technicznie i ekonomicznej platformy.

xEnergy – nowy, zintegrowany system firmy Eaton , został opracowany z myślą o wykorzystaniu do zasilania infrastruktury budynków o prądach do 5000A. Eaton jest zatem kompleksowym dostawcą komponentów niezbędnych do wyprodukowania nowoczesnego systemu zasilania i ochrony urządzeń, który może być łatwo i szybko zmontowany przez producenta rozdzielnic, dopasowany do potrzeb klienta i który zapewnia niezawodność i prostotę obsługi.

W przypadku xEnergy Eaton zdecydował się na modułowe rozwiązania, które oznaczają doskonale dopasowane i funkcjonalne moduły montażowe, posiadające badania typu (TTA/PTTA) zgodnie z normą IEC 60439.

System modułowy dostępny w wykonaniach od Form 1 do Form 4 spełnia wymagania wszelkich lokalnych norm i przepisów (DIN VDE, CEI, NF, UNE). Umożliwia to producentom rozdzielnic w całej Europie przygotowanie indywidualnych rozwiązań, które mogą być czasami wymagane na lokalnych rynkach.

Eaton dostarcza elementy systemu w płaskich paczkach do samodzielnego montażu (z podziałem na poszczególne pola), lub na życzenia klienta jako wstępnie zmontowane pola.

tabelka1